Григор Димитров загуби от №25 в света на четвъртфинал в Майорка
Григор Димитров си потегля с две победи от шампионата на трева в Майорка.
В първия си четвъртфинал в календара на АТП от април предходната година най-хубавият български тенисист в историята загуби 3:6, 3:6 от Алехандро Давидович Фокина. Испанецът сега е 25-и в света и записа трети триумф от три срещи с Димитров.
Със извоюваните точки Григор е 146-и в настоящата класация и в петък ще научи първия си противник на " Уимбълдън ".
В първия си четвъртфинал в календара на АТП от април предходната година най-хубавият български тенисист в историята загуби 3:6, 3:6 от Алехандро Давидович Фокина. Испанецът сега е 25-и в света и записа трети триумф от три срещи с Димитров.
Със извоюваните точки Григор е 146-и в настоящата класация и в петък ще научи първия си противник на " Уимбълдън ".
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




