Григор Димитров си тръгва с две победи от турнира на трева

...
Григор Димитров си тръгва с две победи от турнира на трева
Коментари Харесай

Григор Димитров загуби от №25 в света на четвъртфинал в Майорка

Григор Димитров си потегля с две победи от шампионата на трева в Майорка. 

В първия си четвъртфинал в календара на АТП от април предходната година най-хубавият български тенисист в историята загуби 3:6, 3:6 от Алехандро Давидович Фокина. Испанецът сега е 25-и в света и записа трети триумф от три срещи с Димитров. 

Със извоюваните точки Григор е 146-и в настоящата класация и в петък ще научи първия си противник на " Уимбълдън ". 
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР